1.Шта су то "Кнезове радионице?"
КНЕЗОВЕ РАДИОНИЦЕ СУ БЕСПЛАТНЕ РАДИОНИЦЕ КОЈЕ СЕ ОРГАНИЗУЈУ ЗА СВЕ ПРЕДШКОЛЦЕ, БУДУЋЕ ПРВАКЕ!

2.Шта је циљ наших радионица?
Учећи кроз игру и забаву, уз стручну подршку наставника и педагога заједно са родитељима, дете најчешће са лакоћом и радошћу доживи свој први сусрет са школом.
У складу са претходим искуством, организовали смо низ дечјих радионица, са намером да подстакнемо креативно учење код деце и омогућимо њихов лакши прелазак из вртића у школске клупе.
КНЕЗОВЕ РАДИОНИЦЕ се организују једном месечно, увек суботом, у термину од 10 до 11,30 часова.

3.Где се организују радионице?
Радионице се организују у Основној школи "Кнез Лазар", а реализују их професори разредне наставе (учитељи).

4.Шта малишани раде у радионицама?
Кратко речено, уживају :-)( певају, цртају, истражују, играју се увек нешто ново науче).
На почетку сваке радионице, после краћег разговора , малишани учествују у експерименту, након чега следи музичка и уметничка радионица и дружење на енглеском језику са нашом професорком Мирјаном Јовановић.

5.Како да се информишемо за следећу радионицу?
Сваки предшколац ће добити флајер са потребним информацијама за радионицу, преко својих васпитача у предшколским установама.
Такође, информације можете добити на сајту наше школе или на нашој facebook страници. Ваше је само да нам најавите долазак свог детета!

ОВОМ ПРИЛИКОМ ЖЕЛИМО ДА СЕ ЗАХВАЛИМО СВИМА КОЈИ СУ СВИХ ОВИХ ГОДИНА БИЛИ УЗ НАС. ХВАЛА НА ПОДРШЦИ И ПОВЕРЕЊУ!