Општинско квиз такмичење у организацији наставника математике и учитеља одржало се у понедељак 21.10.2019. године у нашој школи. Учествовале су екипе млађих разреда и екипе старијих разреда. Свака екипа састављена је од по 4 ученика различитог разреда. Током квиза ученици су имали различите врсте задатака од којих су одређене задатке решавали колективно а одређене појединачно. Ученици су најпре решавали уводне задатке који су нешто лакши били, затим појединачне задатке где су показивали знања стечена у свом разреду, и ,,брзина је знање” је била следећа група задатака, а за сам крај су имали задатке оштроумности.

У конкуренцији млађих разреда прво место освојила је изузетна екипа ОШ ,,Кнез Лазар “ која је освојила пласман на градско такмичење, а друго место ништа мање боља екипа ОШ ,,Дуле Караклајић“. Екипу наше школе чинили су
1. Андреј Радичевић 1/4;
2. Лазар Петкоски 2/2;
3. Ана Петровић 3/1;
4. Лука Јовановић 4/4.

У конкуренцији старијих разреда, екипа ОШ ,,Кнез Лазар“је освојила највише поена и пласирала се на градско такмичење, у чијем саставу били су ученици
1. Љубица Влајић 5/1;
2. Јана Симић 6/2;
3. Анђела Матић 7/4;
4. Милица Ђашић 8/3.
Друго место освојила је такође изузетна екипа ОШ ,,Дуле Караклајић“. Свим екипама честитамо на учешћу и приказаном знању, а екипама које су оствариле пролаз пуно успеха на градском такмичењу.