Драги ученици и родитељи,
нова школска година почиње у среду 1.09.2021.године за све ученике од 1. до 8.разреда (нема поделе на групе). Настава почиње у 7.30 по распореду часова који ће ученици добити од својих одељењских старешина. Спискови ученика 1. и 5.разреда по одељењима биће истакнути на вратима школе у понедељак 30.08.2021.године са терминима одржавања родитељских састанака. Ради сигурности деце и запослених у школи и даље важи препорука неуласка родитеља/законских заступника у школске просторије (осим у управни део зграде или уз претходну најаву код одељењског старешине). Све ученике молимо да се у школи придржавају свих епидемиолошких мера. Позивамо вас да се упознате са Стручним упутством за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2021/22.години. Свим ученицима, родитељима и запосленима желимо здраву и успешну школску годину.

Стручно упутство за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2021 2022 години