ПРИРОДА МОРА БИТИ ЧИСТА!

У циљу промовисања важности очувања животне средине на часовима чувара природе, које је организовала наставница географије, Јелена Павловић Иконић, реализована је активност "Очистимо свет" под слоганом "Мисли глобално, делује локално!".

Ученици одељења 5/2 били су веома заинтересовани и мотивисани да покажу али и пренесу важност заштите природног окружења од загађења.

Стиховима и ликовним радовима, изложеним у холу школе, подсећају да се према природи треба односити са поштовањем али и личном одговорношћу, јер планета је наш дом и морамо је чувати за будуће генерације.

Посебно се истиче ангажованост ученица Јоване Марковић и Ивоне Илић, чији стихови доприносе ширењу свести о значају развијања добрих навика у опхођењу према природној средини и њеној заштити.

ЛИНК КА СТИХОВИМА