Француско-српска привредна комора, у сарадњи са Министарством просвете, по други пут је спровела друштвено-одговорну акцију под називом „Уради нешто драстично да смеће постане фантастично“! Овом приликом је организовано такмичење међу школама широм Србије где су се се ђаци четвртих разреда ангажовали око прављења конструкција од отпада на тему Олимпијских игара. На конкурсу је било 100 пријава школа широм Србије, од којих су 22 изабране за финале, 10 је награђено, а изабране су гласовима публике и стручног жирија.

Додела награда одржана је 12.12. у ТЦ ,,Ушће” уз присуство министарке просвете Славице Ђукић Дејановић и представника Француско –српске привредне коморе.

Награду су примиле, учитељице, Ивана Јовановић, Данијела Ђаковић и Мирјана Китановић.

Наша школа је добила награду, кулинарску радионицу коју додељује хотел ,,Хајат" која ће уз присуство 20 ученика бити ускоро организована.