Ученици 4. разреда су на крају календарске године наставили традицију представљања најлепших божићних и новогодишњих песама које су хорски извели по одељеима у свечаној сали наше школе 28.12.2023.године.

На самом почетку, ученици одељења 4/4 Илија Станковић, Мила Миладиновић, Теодора Пауновић, Магдалена Милинковић, Маша Станковић, Дуња Антонијевић, Кристина Иванчевић и Филип Степановичћ, открили су присутнима неке занимљивости у вези Божића које можда нису знали у оквиру њихове презентације “Christmas Fun Facts“.

Као и предходне године и овогодишња приредба је имала специјалне госте. То је било одељење 2/2 које је прво отпевало песму “Hello reindeer“ што је одушевило њихове старије другаре.

Хор одељења 4/1, под називом “Frozen” отпевао је песму “Do you wanna build a snowman?”

4/3 су били “Snow friends” и отпевали песму “We wish you a Merry Christmas”.

4/4 или “Little stars” су завршили програм у веселом ритму још једне evergreen песме “Rocking around the Christmas tree”.

На крају су сви учесници „прославили“ успешне наступе уз песму „Jingle Bells”.

Програм су приремиле наставнице енглеског језика Марија Иванковић и Мирјана Јовановић, а међу присутнима су биле наставнице разредне наставе 4.разреда, наставница разредне наставе 2/2, школски библиотекар и педагог школе.