Поштовани родитељи/законски старатељи ученика ОШ „Кнез Лазар“,

Град Београд је донео одлуку којом се утврђује право на доделу ђачке помоћи у износу од 20.000 РСД породицама ученика који редовно похађају основне и средње школе на територији града Београда за школску 2024/25.годину.

Овим путем вас обавештавамо да Обрасце, које је потребно попунити да бисте остварили ово право, добијате од одељењских старешина/учитеља ваше деце те попуњене обрасце уз пратећу документацију ( копирану предњу страну платне картице са читким бројем текућег рачуна или потврда из банке на којој се јасно види име власника и бр.текућег рачуна) враћате њима.

Родитељи будућих ђака првака Обрасце ће добити у школи приликом тестирања своје деце или уколико је тестирање обављено пре донете одлуке Града Београда по Обрасце могу доћи у управу школе сваког радног дана у периоду од 8.00 до 13.00.